Jarobet Para Yatırma Seçenekleri

Türkiye üzerinde aktif hizmetlerini sunmakta olan Jarobet markası 2016 yılından beridir hizmetlerini sağladığını açıklar. Curaçao üzerinden sahip olduğu lisans ile hizmet verdiğini açıklamakta ve Malta kanunlarını da uyguladığını belirtmektedir. Ayrıca çeşitli ürün olanakları ve bonuslara sahip olan siteye kayıt olarak tüm ürünleri de kullanabilirsiniz. Tüm üyeler için geçerli olan Jarobet para yatırma seçenekleri bulunur. Yatırım seçenekleri sizin açtığınız hesap bakiyesine para yüklemenizi sağlar. Bu sayede yüklenilen para ile istediğiniz ürünler üzerinde yatırım yapabilir ya da bonus alarak kazançlarınızı da arttırabilirsiniz.
 jarobet

Jarobet Para Yatırma Yöntemleri

Bir dizi para yatırım seçeneği canlı bahis hizmeti veren Jarobet tarafından üyeler adına sunulur. Bu sayede her bir kullanıcı pratik bir şekilde yatırım işlemlerini yaparak beklentilerini de buna göre alabilmektedir. Geçerli olan yatırım işlemleri de detaylarına baktığımızda;

  • Banka Havalesi ile EFT
  • Cepbank Yöntemi
  • ATM

ile para yatırımların yapılabildiği aktarılmaktadır. Geçerli olarak kullanılan Jarobet para yatırma seçenekleri bu şekildedir. Üyelerin her biri anlaşma sağlanan bu yöntemler ile paralarını yatırarak, var olan ürünleri kullanabilirler.

Jarobet Para Yatırım Yöntemlerinin Süreleri ve Limitleri

Yatırım yaparken kullanılan yöntemler adına belirli bir limit uygulanmaktadır. Ayrıca yatırma süresi olarakta belirli bir zamanın olduğunu görebiliyoruz. Tüm bunları baz aldığımızda;

Banka Havalesi: Havale üzerinden yatırım işlemleri için Canlı Yardım hattından son banka hesap bilgilerini almalısınız. Hesap detayları sürekli olarak güncellenmektedir. Yatırım limiti 100TL ve üzerindedir. İşlem süresi ise en az 1 dakika ile 5 dakika arasında sürebilmektedir. ATM üzerinden ya da internet bankacılığı üzerinden yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cepbank: Yatırımlarınızı Cepbank ile yaparken anlaşmalı bankaların cep bankacılığı üzerinden işlem yapılmalıdır. Yatırım limiti en düşük 50TL’dir. En yüksek yatırım miktarı ise 100TL’dir.

Jarobet Yatırımlarda Komisyon Alır mı?

Jarobet markası, canlı iddaa siteleri arasındaki hizmetinde üyelerinden komisyon bedeli almadığını da açıklar. Ayrıca online yöntemlerinde yakın zamanda gelerek sistemde aktif edileceği de aktarılmaktadır. Geçerli olan tüm Jarobet para yatırma seçenekleri üzerinden paranızı yatırarak, site üzerinden beklentilerinizi olumlu yönde alabilirsiniz.

 jarobet

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir